Krzewinka - Gospodarstwo Agroturystyczne

Atrakcje

Gospodarstwo „Krzewinka” położone jest na Mazurach, 2 km od Giżycka- stolicy Mazur. Odległość ta, jest uniwersalna, z dala od zgiełku miasta i tłumów turystów, idealnie nadaje się do wypoczynku dla osób, które cenią możliwość spędzania czasu na łonie przyrody wśród odgłosów mazurskiej wsi. Jeżeli zechcemy wyskoczyć do cywilizacji, na plażę, wesołe miasteczko, do portu, 5 minut i jesteśmy na miejscu.

Nasz staw zrelaksuje każdego wędkarza, pomost 100 m od domu pozwala na pełne wyciszenie. Na terenie posesji zorganizowaliśmy plac zabaw dla dzieci. Liczne zabawki, piaskownice, zjeżdżalnie, pozwolą naszym pociechom na aktywne spędzanie wolnego czasu. Latem rozstawiamy basen o głębokości 90 cm w którym każdy, dziecko i dorosły, może uciec od letniego skwaru. Miejsce na ognisko, grill, zadaszona wiata, pozwalają na spędzanie wieczorów na zewnątrz budynku.

Jedyne w swoim rodzaju warunki klimatyczne i krajobrazowe pozwalają na uprawianie wszelakich sportów. Liczne trasy rowerowe, piesze, żeglarskie wśród czystych wód, oferują szerokie możliwości relaksu. Chętnie pomożemy Państwu zorganizować aktywny wypoczynek: wycieczkę stateczkiem po okolicznych jeziorach: spływ kajakowy, rejs jachtem, nurkowanie czy lot motolotnią. Zimą proponujemy stok narciarski Góra Czterech Wiatrów w Mrągowie (2 wyciągi, 4 trasy zjazdowe, sztuczne naśnieżnie, oświetlony stok, wypożyczalnie sprzętu). Wskażemy miejsca na grzybobranie , doradzimy gdzie wybrać się na wycieczkę rowerową lub piesze wędrówki.